31 C
Adana
Perşembe, Eylül 28, 2023

Şahin Bilgiç’e Tam Destek

Yayın Tarihi:

Ticaret Borsamızda Meclis Üyeliği seçimleri sonucu yeni seçilen meclis üyelerimiz yaptıkları organ seçiminde Başkanımız Şahin Bilgiç’e tam destek verdi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Organ Seçimleri Hakkında Yönetmeliği gereğince organ seçimlerini tamamlayan Ticaret Borsamızda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Şahin Bilgiç oy birliği ile seçilirken Yönetim Kurulu Sabahattin Yumuşak, Hamit Tezcan, Şahin Güneşer ve Yasin Milli’den oluştu. Yapılan ilk meclis toplantımızda Osman Bağış oy birliği ile yeniden meclis başkanı oldu. Yardımcılığına Faruk Canatar, Katip Üyeliğe ise Şemun Şendağ oy birliği ile seçildi.

BİLGİÇ, “ADANA’YA DAMGA VURACAK ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Kendisine tam destek veren meclis üyelerine teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanımız Şahin Bilgiç, yaptığı açıklamada “Bugün seçim takvimi gereği organ seçimlerimizi gerçekleştirdik. 4 yıl süreyle görev yapacak Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi, TOBB genel kurul delegelerini ve disiplin kurulu üyelerini belirledik. Akabinde Borsamızın Meclis Başkanı, Başkan Yardımcısı ve Katip Üye seçimini yaptık. Borsamıza, üyelerimize, Adana’mıza hayırlı ve uğurlu olsun. Ahenk içerisinde gerçekten gönül birliği ile gerçekleşen bir seçim yaşadık. Oy kullanarak destek olan tüm meclis üyelerimize kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren borsamıza, Adana’mıza ekibimizle var gücümüzle hizmet etmeye devam edeceğiz. Adana’ya damga vurarak iz bırakacak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

SADECE ELİMİZİ DEĞİL, GEREKTİĞİNDE GÖVDEMİZİDE TAŞIN ALTINA KOYACAĞIZ

Ticaret Borsamızın Adana ekonomisine ciddi katkılar koyduğunu bu katkıları devam ettireceklerini de ifade eden Başkan Bilgiç, “ATB, ADASO, ATO, AOSB, Adana ESOB ve diğer kurumlarla olan birlikteliğimizi tabana yayarak Adana’mızın menfaati için yapılması gerekenleri yapacak sadece elimizi değil, gerektiğinde gövdemizi de taşın altına koyarak gayret çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

BAĞIŞ, “BORSAMIZ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Yeni dönemde de ATB için çalışmalarını arttırarak sürdüreceklerini söyleyen Meclis Başkanımız Osman Bağış, “Bütün meclis üyelerime teşekkür ediyorum. Adana’mıza, ülke ekonomisine katkı koymak için el birliği ile çalıştık. Yeni dönemde de çalışacağız. ATB meclisi olarak üyelerimize karşı duyduğumuz sorumluluğu Adana’mıza ve ülkemize karşı da duyuyoruz. Bu dönemde de hep birlikte yeni projeler üreterek üyelerimize ve bölgelerimize daha faydalı olmanın yollarını arayacağız. Desteklerinden dolayı tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

TİCARET BORSAMIZIN YENİ MECLİS ÜYELERİ

Şahin Bilgiç

Osman Bağış

Sabahattin Yumuşak

Hamit Tezcan

Yasin Milli

Şahin Güneşer

Osman Şanlı

Faruk Canatar

Şemun Şendağ

Abdullah Kaçar

Seçil Sarısoy

Adnan Kaymaz

Zülfikar Pamuk

Ferman Ökmen

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu belirtiniz!
Lütfen adınızı giriniz

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,840TakipçilerTakip Et

INSTAGRAM