9 C
Adana
Cuma, Aralık 3, 2021

YILLARA GÖRE YÖNETİM KURULU BAŞKANLARIMIZ

1. ANASTAS KARAYUSUFOĞLU

DÖNEMİ: 17.09.1913 - 15.07.1916

2. SALİH BOSNALI

DÖNEMİ: 15.07.1916 - 22.02.1919

3. GRIGOSIYADIS

DÖNEMİ: 23.02.1919 - 08.02.1922

4. ASIM ÖZBİLEN

DÖNEMİ: 19.02.1922 - 11.03.1923

5. HÜSEYİN DAİM BENGÜ

DÖNEMİ: 12.03.1923 - 05.03.1924

6. YUSUF ZİYA ERZİN

DÖNEMİ: 06.03.1924 - 14.08.1925

7. FEVZİ DURAL

DÖNEMİ: 28.09.1925 - 05.08.1928

8. SAİT KORAY

DÖNEMİ: 05.08.1928 - 15.08.1929

9. FEVZİ DURAL

DÖNEMİ: 15.08.1929 - 02.08.1930

10. SAİT KORAY

DÖNEMİ: 02.08.1930 - 01.08.1931

11. FEVZİ DURAL

DÖNEMİ: 01.08.1931 - 18.11.1931

12. SUKUTİ SÖZEN

DÖNEMİ: 18.11.1931 - 01.08.1935

13. FEVZİ DURAL

DÖNEMİ: 01.08.1935 - 01.08.1942

14. HASAN ATIL

DÖNEMİ: 01.08.1942 - 31.08.1943

15. İBRAHİM BURDUROĞLU

DÖNEMİ: 19.02.1944 - 31.10.1951

16. MUSTAFA ŞENGÜL

DÖNEMİ: 01.11.1951 - 19.06.1952

17. ZİYA AKSOĞAN

DÖNEMİ: 11.09.1952 - 01.12.1959

18. MAHMUT KARABUCAK

DÖNEMİ: 01.12.1959 - 19.06.1960

19. EKREM ÖZSÜT

DÖNEMİ: 19.06.1960 - 15.07.1960

20. MEHMET BOSTANCI

DÖNEMİ: 20.07.1960 - 15.11.1963

21. MÜKERREM GÜLER

DÖNEMİ: 16.11.1963 - 31.12.1963

22. SUPHİ RAMAZANOĞLU

DÖNEMİ: 02.01.1964 - 30.11.1964

23. KEMAL PAKYÜREK

DÖNEMİ: 01.12.1964 - 30.11.1965

24. AHMET KAVRAKOĞLU

DÖNEMİ: 27.12.1965 - 20.09.1967

25. ÖMER PEHLİVAN

DÖNEMİ: 21.09.1967 - 30.11.1967

26. TURHAN TANRIVER

DÖNEMİ: 30.11.1967 - 21.11.1969

27. M.SELAHATTİN CANKA

DÖNEMİ: 27.11.1969 - 30.11.1973

28. MAHMUT KARABUCAK

DÖNEMİ: 30.11.1973 - 28.01.1984

29. SALİM MERCİMEK

DÖNEMİ: 08.02.1984 - 28.11.1995

30. FETHİ COŞKUNTUNCEL

DÖNEMİ: 04.12.1995 - 06.01.2009

31. MUAMMER ÇALIŞKAN

DÖNEMİ: 06.01.2009 - 31.03.2015

32. ŞAHİN BİLGİÇ

DÖNEMİ: 31.03.2015 -