19 C
Adana
Pazartesi, Aralık 4, 2023

KalDer İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülleri

Yayın Tarihi:

Sayın Üyemiz,

Türkiye Kalite Derneği – KalDer, çağdaş kalite felsefesinin ülkemizde etkinlik kazanması ve yaygınlaştırılması amacıyla 1991 yılında kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur. KalDer’in vizyonu, ülkemizde sürdürülebilir iş ve yaşam kalitesine yön göstermek ve dönüşüme liderlik etmektir. Bu hedefe ulaşmak için “Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak” amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

KalDer yerel ve ulusal düzeyde, kamu hizmeti sunumunda yenilikçiliği, yaratıcılığı ve verimliliği teşvik etmek amacıyla 2020 yılı başında bir çalışma grubu kurmuştur. Bu çalışma grubu ile kamu sektöründeki iyi uygulamaların tanındığı-ödüllendirildiği “İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülleri” tanıma programını oluşturmuştur.

Bağımsız gönüllü değerlendiriciler tarafından projeler değerlendirilecek ve esasları KalDer Ankara web sitesinde ilan edildiği şekilde oluşturulacak bağımsız juri tarafından ödüller sahiplerini bulacak. Süreç boyunca ödül başvurusu ya da farklı kalemler altında KalDer Ankara tarafından kamu kurumlarından hiçbir suretle para/başvuru ücreti talep edilmeyecektir.

Ayrıntılı bilgiler ekteki dosyada yer almakta olup tüm üyelerimize önemle duyurulur.

ADANA TİCARET BORSASI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu belirtiniz!
Lütfen adınızı giriniz

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,862TakipçilerTakip Et

INSTAGRAM

Error decoding the Instagram API json