21 C
Adana
Salı, Aralık 5, 2023

AK Parti Adana İl Başkanlığı’ndan Borsamıza ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Yayın Tarihi:

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay ve yöneticileri Yönetim Kurulu Başkanımız Şahin Bilgiç ve yönetimimize ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

AY, “YENİ DÖNEMİNİZDE DE ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATARSINIZ”

ATB Başkanı Şahin Bilgiç’in Adana’da herkesin kabulü olan bir Ağabey olduğunu söyleyen AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, konuşmasında “Yeni dönemde de tekrar ekibinizle beraber Adana Ticaret Borsasına Başkan seçilmenizle birlikte Adana ve bölgemizde başarılı çalışmalarınızı sürdüreceğinize hiç kuşkumuz yok. Hayırlı, uğurlu olsun. Adana’mıza çok modern ve dev bir tesis inşa etmişsiniz. TOBB’un düzenlediği “Modern ve Teknolojik Entegre Ticaret Borsası Kompleksi Projesi” ile birincilik ödülünü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldığınızı hatırlıyorum. Gerçekten çok güzel bir eser olmuş. İnşallah bu dönemde de bereketli ve çok güzel işlere imza atarsınız.”

ELİMİZDEKİ İMKANLARI SEFER ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Başkan Ay, “Bizde AK Parti olarak liderimiz Cumhurbaşkanımızın önderliğinde milletimize hizmetkar olmak için toplumun tüm kesimine; çiftçisine, esnafına, memuruna, sanayicisine, işçisine ne gerekiyorsa elimizdeki imkanları sefer etmek suretiyle var gücümüzle çalışıyoruz. Adana Ticaret Borsamızın da her zaman yanındayız. Bu döneminizin de hayırlı işlerin başlangıcı olması dileğimle başarılar diliyorum.” dedi.

BİLGİÇ, “ADANA İÇİN ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞTINIZ”

Meclis Başkanımız Osman Bağış, YK Başkan Yardımcımız Sabahattin Yumuşak, YK Üyelerimiz Hamit Tezcan ve Şahin Güneşer ile Genel Sekreterimiz T. Gökhan Öztürk’ünde hazır bulunduğu ziyarette AK Parti İl Yönetiminin ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade eden Başkanımız Şahin Bilgiç, “AK Parti Adana İl Yönetimi olarak üyelerimizin, üreticilerimizin, sanayicilerimizin karşılaştıkları sorunları çözmede, gerekli mercilere ulaştırmada bizlere köprü olup, çözüm odaklı çalıştınız. Çok teşekkür ederiz. ATB, ATO, ADASO ve AOSB’nin Adana’ya katkı koyacak her projesinde bizler bakanlarımız ve milletvekillerimiz hep yanımızda oldunuz. Türkiye’deki 365 Oda/Borsa içerisinden “Kurumsal Kapasite ve Alt Yapı Kategorisinde” birinci olup, ödülü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almak bizleri de çok mutlu etmiştir. Yönetim olarak yeni ve katma değerli projeler üretmeye devam edeceğiz. Almış olduğumuz birincilikler bizleri daha fazla motive ediyor. Ana hedefimiz her zaman daha iyisi olmaktır. Yönetimimiz ve çalışanlarımız ile uyum içerisindeyiz. Sizleri borsamızda misafir etmekten mutlu olduk.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu belirtiniz!
Lütfen adınızı giriniz

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,862TakipçilerTakip Et

INSTAGRAM

Error decoding the Instagram API json