21 C
Adana
Pazar, Nisan 14, 2024

2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi Hayırlı Olsun

Yayın Tarihi:

Yönetim Kurulu Başkanımız Şahin Bilgiç ve Genel Sekreterimiz T.Gökhan Öztürk; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’un 365 oda/borsayı kapsayan ihtiyaç sahibi öğrencilere katkıda bulunmalk amacıyla başlattığı ‘Eğitim Yardımı Kampanyası’ çerçevesinde Ticaret Borsamız ile birliğimiz tarafından yaptırılan ve ismini taşıyan okulları ziyaret ettiler. Başkanımız, okul idarecileri ile bir araya gelerek eğitim ve öğretimin insan hayatındaki önemine değindi.

EĞİTİMDEN VAZGEÇEMEYİZ

Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de yaşanan pandemi süreci nedeniyle korunma tedbirleri kapsamında verilen uzaktan eğitimin sona erip, yüz yüze eğitimin başlamasını sevindirici bulan Yönetim Kurulu Başkanımız Şahin Bilgiç, “Yeni eğitim öğretim dönemimizin öğrencilerimize, idarecilerimize ve velilerimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

GELECEĞİMİZİN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZDIR

Başkan Bilgiç, “Yüz yüze eğitimin tekrardan uzaktan eğitime dönmemesi için hepimize sorumluluk ve görev düşmektedir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın gerek eğitim gerekse fiziksel yönden gelişimi bizim için çok önemli. Çünkü geçen zamanı telafi edemeyip, geriye dönemeyiz. Bu anlamda uyulması gereken tüm korunma tedbirlerine azami derecede uymalı, aşılarımızı ihmal etmemeliyiz. TOBB tarafından yaptırılan Mesleki ve Teknik Anadolu Tarım Lisesi ve Adana Ticaret Borsası olarak yaptırdığımız okulların ihtiyaç sahibi öğrencilerine katkı sunmak adına hazırlamış olduğumuz yardımlarımızı öğrencilerimize verilmek üzere idarecilerimiz teslim ettik. Küçükte olsa öğrencilerimi mutlu olması bizleri de çok daha fazla mutlu eder. Onlar yarınlarımızdır. Bu vesileyle tüm öğrencilerimize, idarecilerimize en başta sağlık dileyerek yeni eğitim öğretim dönemimizin başarıyla sürdürülmesini diliyor, bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu belirtiniz!
Lütfen adınızı giriniz

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,862TakipçilerTakip Et