18 C
Adana
Perşembe, Aralık 7, 2023

TSE Sektör Buluşması

Yayın Tarihi:

Sayın Üyemiz,

Ülkemizin rekabet gücünü artırmak, ulusal ve uluslararası düzeyde ticaretini kolaylaştırmak ve toplumun yaşam düzeyini yükseltmek için standardizasyon, uygunluk değerlendirme, eğitim, deney ve kalibrasyon faaliyetlerini tarafsız, bağımsız, etkin ve güvenilir olarak sağlama misyonuyla hareket eden Türk Standartları Enstitüsü, hizmetlerini ulusal, bölgesel ve uluslararası alanda tercih edilen, yönlendirici ve lider bir kuruluş olma vizyonuyla ifa etmektedir.

İş dünyamızın her bir bileşeniyle çözüm odaklı ve proaktif bir ilişki içerisinde olan TSE, her zamanki gibi paydaşlarına rehberlik etmeye devam etmektedir.

İş dünyamızın talepleri ve sanayideki gelişmeler doğrultusunda tüm sektörlere yönelik hizmet çeşitliliğini gün geçtikçe zenginleştiren ve hizmet ağını yaygınlaştıran TSE, ülkemizin birçok şehrinde iş dünyamızın farklı sektörlerinden temsilcilerle bir araya gelecek; bu buluşmalarda sektör sorunları ele alınacak ve bu sorunların çözüme kavuşturulması hedeflenecektir.

“TSE-Sektör Buluşmaları” ismiyle düzenlenecek bu etkinliklerde ayrıca iş dünyamıza TSE’nin yakın zamanda faaliyete geçirdiği hizmet alanları ile önümüzdeki süreçte uygulamaya koyacağı projeleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır. TSE-Adana Sektör Buluşmaları 15 Kasım 2023 Çarşamba günü saat 14.00’da Adana Sanayi Odası Sakıp SABANCI Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Tüm üyelerimiz bu toplantıya davetlidir.

ADANA TİCARET BORSASI

EK: Davet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu belirtiniz!
Lütfen adınızı giriniz

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,862TakipçilerTakip Et

INSTAGRAM

Error decoding the Instagram API json