21 C
Adana
Çarşamba, Şubat 28, 2024

Ticaret Borsamızda Meclis Üyeliği Seçimleri Tamamlandı

Yayın Tarihi:

Ticaret Borsamızda Meclis Üyeliği seçimleri tamamlandı. Tek liste ile gidilen Ticaret Borsamızın Meclis Üyeliği seçiminde, üyelerimiz Şahin Bilgiç Başkanlığındaki listeye güvenoyu verdi.

BAYRAM HAVASINDA ŞÖLEN GİBİ BİR SEÇİM YAŞADIK

Üyelerin göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden Yönetim Kurulu Başkanımız Şahin Bilgiç, yaptığı açıklamada “Bayram havasında şölene dönen bir seçim yaşadık. Ben bütün üyelerimize ve çalışanlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Adana Ticaret Borsasının yarınları için elbirliği ve gönül birliğiyle güven tazeledik. Her zaman mükemmel bir uyum içerisinde çalışan mevcut yönetimimiz bugünden sonra yeni vizyon ve yeni ufkuyla, içten gayretleriyle güzel işlere imza atacak. Adana’mız için, bölgemiz için, üreticilerimiz için bu seçimler çok önemli. Tek liste olarak girdiğimiz seçimde üyelerimiz bize güvenoyu verdi. Bu güvenin ülkemize, Türk ekonomisine, Türk tarımına hayırlı olmasını diliyorum.”

YENİ HEDEFLERİMİZİ SÜRATLE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

Başkan Bilgiç, “Bugünden sonra seçim takvimimiz gereği organlarımızı belirleyerek yolumuza devam edeceğiz. Üyelerimizin bizlere verdiği sorumluluğun dün olduğu gibi yarında kıymetini bilerek çok daha fazla gayret ederek en güzel faaliyetleri gerçekleştireceğiz. Yeni hedeflerimizi süratle gerçekleştireceğiz. Bize güvenerek desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize tekrar teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,862TakipçilerTakip Et