18 C
Adana
Perşembe, Aralık 7, 2023

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri

Yayın Tarihi:

Sayın Üyemiz,

Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla, Oda/Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu üyelik başvuruları tamamlanmıştır.

İl İcra Komitesi Üye sayıları, seçmen listeleri, seçim tarihi, seçim yeri ve saati 3 Ekim 2023 mesai başlangıcında Hizmet Binamızın ilan yerine asılmış ve Borsamız internet sitesinde yayınlanarak duyurulmaya başlanmıştır.

İl Kurul Üyeleri arasından İl İcra Komitesi Üyeliğine aday olacakların adaylık başvuruları, 11 Ekim 2023 – 17 Ekim 2023 tarihleri arasında dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte mesai bitimine kadar Adana Ticaret Borsası’na yapılacaktır.

Başvurusunu tamamlamış İcra Komitesi Üyeliği adaylarının yer aldığı liste, 18 Ekim 2023 Çarşamba günü mesai başlangıç saatinden itibaren seçimin gerçekleştirileceği Adana Ticaret Borsası hizmet binasında bulunan ilan yerlerine asılmak ve/veya internet sitesinde yayınlanmak suretiyle duyurulacaktır.

İcra Komitesi seçimleri 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10.00 -17.00 saatleri arasında Borsamız Hizmet Binasında fiziki olarak gerçekleştirilecektir.

Saygılarımızla, 

ADANA TİCARET BORSASI

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,862TakipçilerTakip Et