12 C
Adana
Salı, Şubat 27, 2024

TMO Peşin Hububat Satışları

Yayın Tarihi:

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere TMO’nun ekmeklik buğday stokları, TMO tarafından makul fiyatlarla piyasaya ekmeklik un verileceğini taahhüt eden un fabrikalarına verdikleri fiyat taahhütleri dikkate alınarak dağıtılıp satışı yapılmaktadır.

Haziran 2022 ekmeklik buğday satışlarımıza fiyat taahhütü veren ve fatura girişlerini tamamlayan firmalara TMO ELEKTRONİK SATIŞ PLATFORMU üzerinden dağıtım yapılmış olup tahsis sonuçları talep eden firmalarca platformdan giriş yapılarak görülebilecektir.

ELÜS tahsis sonuçları takas ve ciro işlemlerinin yapılabilmesi için 17-31 Ağustos 2022(dahil) tarihleri arasında her gün Ürün İhtisas Borsası A.Ş.’ye gönderilecektir. Talep sahiplerinin yatırım hesaplarında bu tarih itibariyle tahsis edilen ürün miktarına karşılık gelen ürün bedellerini yatırmış olması gerekmektedir.

TMO Elektronik Satış Platformu üzerinden yapılan ithal ve yerli ekmeklik buğday tahsisleri 26 Ağustos 2022(dahil) tarihine kadar TMO hesaplarına para yatırılmak sureti ile teslim alınabilecektir. Bu ürünler için son teslim tarihi 12 Eylül 2022(dahil)‘dir.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

ADANA TİCARET BORSASI

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,862TakipçilerTakip Et