22 C
Adana
Pazar, Haziran 4, 2023

TMO Genel ve Sözleşme Bazında Peşin Hububat Satışları

Yayın Tarihi:

Değerli Üyemiz,

TMO’nun ekmeklik buğday stokları makul fiyatlarla piyasaya ekmeklik un vereceğini taahhüt eden un fabrikalarına verdikleri fiyat taahhütleri dikkate alınarak dağıtılıp satışı yapılmaktadır.

2022 Ekim ayında ekmeklik buğday satışlarına fiyat taahhüdü veren ve fatura girişlerini tamamlayan firmalar üzerinden açıklanan stoklara TMO Elektronik Satış Platformu üzerinden 8-13 Aralık 2022 (dahil) tarih aralığında başvuru yaparak talepte bulunabilecektir.

ELÜS tahsis sonuçları takas ve ciro işlemlerinin yapılabilmesi için 20 Aralık 2022 – 13 Ocak 2022 (dahil) tarihleri arasında her gün Ürün İhtisas Borsası A.Ş.’ye gönderilecektir. Talep sahiplerinin yatırım hesaplarında bu tarih itibariyle tahsis edilen ürün miktarına karşılık gelen ürün bedellerini yatırmış olmaları gerekmektedir.

TMO Elektronik Satış Platformu üzerinden dağıtımı ve satışı yapılacak buğday tahsisleri 05 Ocak (dahil) tarihine kadar TMO hesaplarına para yatırılmak suretiyle alınabilecektir. Bu ürünleri için son teslim tarihi 31 Ocak 2023 (dahil)’dir.

İlgili üyelerimize önemle duyurulur.

ADANA TİCARET BORSASI

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,741TakipçilerTakip Et

INSTAGRAM