14 C
Adana
Pazartesi, Şubat 26, 2024

The Inspired Home Fuarı Hk. (17-19 Mart 2024)

Yayın Tarihi:

Değerli Üyemiz,

TOBB tarafından iletilen yazıda, önceki adıyla “International Home+Housewares Show” olan, Kuzey Amerika’nın en büyük ev eşyaları fuarı olan “The Inspired Home”, Fuarı’nın, 17-19 Mart 2024 tarihlerinde Chicago’da gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Fuar ile ilgili ayrıntılı bilgi için: https://www.theinspiredhomeshow.com/

ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’nın söz konusu fuara Türkiye’den dahil olacak Türk iş insanlarına yönelik bir heyet organize ettiği ve heyete dahil olacakların aşağıda yer alan birtakım avantajlardan faydalanacağı belirtilmektedir.

  • Amerikalı firmalar ile B2B ve B2G toplantı desteği
  • Konferans ve eğitimlere katılma hakkı
  • Kayıt sırası bekleme zorunluluğunu ortadan kaldıran kimlik basımı
  • Uluslararası Ticaret Merkezini kullanma hakkı-özel toplantı odaları, bilgisayar, yazıcı, hızlı internet erişimi ve atıştırmalıkların olduğu lounge olanakları
  • Uluslararası delegelere özel hoş geldin brifingi
  • Stant açan firmaların listesine erişim hakkı
  • Otel fiyatlarında özel indirimli fırsatlar ve fuara ücretsiz ulaşım imkânı

Bu fuara delegasyon ile katılmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenlerin 20 Ocak 2024 tarihine kadar ali.bestas@trade.gov ile iletişime geçmelerin gerekmektedir. ABD Büyükelçiliği katılımcıların masraflarından sorumlu değildir. Delegasyon katılım ücreti kişi başı 90 ABD Doları’dır.

NOT: Fuar, Amerika’ya ihracat yapmak isteyen firmalar için değil, Amerika’da firma kurarak büyümek isteyen ya da ürün veya teknoloji satın almak isteyen firmaların katılımı için uygundur.

Bilgilerinize sunulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu belirtiniz!
Lütfen adınızı giriniz

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,862TakipçilerTakip Et