19 C
Adana
Cuma, Nisan 19, 2024

11. Saraybosna Uluslararası İş Forumu

Yayın Tarihi:

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Ticaret Borsamıza iletilen yazıda, 11. Saraybosna İş Forumu’nun Bosna Bank International organizasyonunda ve Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyinin himayesinde 11-12 Mayıs 2022 tarihlerinde Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da düzenleneceği bildirilmiştir.

Bölgeden ve dünyadan 50’den fazla ülkenin katılımcılarını bir araya getirerek, Güneydoğu Avrupa’da yer alan ülkeler arasındaki ekonomik bağların ve karşılıklı ilişkilerin güçlendirilmesi; enerji, eğitim, bilgi teknolojileri, tarım, gıda, inşaat ve turizm gibi sektörlerden fikirlerin ve projelerin tartışılması vasıtasıyla Bosna Hersek’in ve bölge imkanlarının yabancı yatırımcılara tanıtılması ve ülkenin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunulması amaçlanan söz konusu etkinliğe çok sayıda uluslararası yatırımcı, girişimci, siyasetçi ve iş insanının katılımının beklendiği ifade edilmiştir.

İlgili etkinliğin broşürü ekte iletilmekte olup, ayrıntılı programının aşağıda bildirilen adresinden takip edilebileceği ve foruma katılmak isteyen firmaların söz konusu adres üzerinden kayıt yaptırması gerektiği belirtilmiştir.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

ADANA TİCARET BORSASI

Kayıt için:

https://sarajevobusinessforum.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu belirtiniz!
Lütfen adınızı giriniz

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,862TakipçilerTakip Et