25 C
Adana
Cumartesi, Eylül 30, 2023

TİM Bölgesel Sürdürülebilir İhracat Seferberliği Akdeniz Eğitim Programı

Yayın Tarihi:

Sayın Üyemiz,

İklim Değişikliği, Sürdürülebilirlik ve Avrupa Yeşil Mutabakatı hedeflerine uyum politikaları doğrultusunda, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 21 Haziran 2021 tarihinde kamuoyuyla paylaşılan “TİM Sürdürülebilirlik Eylem Planı” kapsamında ihracatçılarımıza yol göstermek amacıyla muhtelif çalışmalar yürütülmektedir.

Söz konusu Eylem Planı’nın ana hedeflerinden biri olan eğitim programı kapsamında, daha fazla üretici, girişimci ve ihracatçıyı Avrupa Yeşil Mutabakatı, iklim değişikliği ve sürdürülebilirlik sürecine ilişkin bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla ilgili Bakanlık ve kamu kurumları, sektör temsilcileri ve akademisyenlerin katılımlarıyla “TİM Bölgesel Sürdürülebilir İhracat Seferberliği Eğitim Programları” düzenlenmektedir. 28 Şubat 2022 tarihinde Marmara Bölgesinde, 27 Aralık 2022 tarihinde Ege Bölgesinde, 22 Nisan 2023 tarihinde İç Anadolu Bölgesinde ve 4 Mayıs 2023 tarihinde Karadeniz Bölgesindeki illerde faaliyet gösteren ihracatçılar, üreticiler ve girişimcilere yönelik eğitim programı çevrimiçi olarak gerçekleştirilmiş ve eğitimden önemli çıktı ve kazanımlar elde edilmiştir.

Bu kapsamda, 20 Temmuz 2023 Perşembe günü 10.00-16.00 saatleri arasında “TİM Bölgesel Sürdürülebilir İhracat Seferberliği Akdeniz Eğitim Programı” çevrimiçi olarak düzenlenecektir. Program kayıt linki ekte sunulmaktadır.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

ADANA TİCARET BORSASI

Program Kayıt Linki

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,841TakipçilerTakip Et

INSTAGRAM