18 C
Adana
Perşembe, Aralık 7, 2023

Coğrafi İşaretlerin Koruması Çevrimiçi Eğitim Kursu Hk.

Yayın Tarihi:

Değerli Üyemiz,

Belirgin bir niteliği, ünü veya diğer özellikleri itibariyle kökenin bulunduğu bir yöre, alan, bölge veya ülke ile özdeşleşen coğrafi işaretlerin farkındalığının artırılmasında, TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) öncülüğünde Oda ve Borsalarımız ile işbirliği içerisinde çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Bu vesileyle, coğrafi işaretli ürünlerin önemi ve bunların üretici grupları tarafından nasıl korunabileceği ve değerli bir varlık olarak nasıl kullanılabileceği konusunda temel bir anlayış sağlamak amacıyla 11.Avrupa Kalkınma Fonu kapsamında finanse edilen CarIPI projesi bir çevrimiçi eğitim kursu düzenlemektedir.

Söz konusu çevrimiçi kursu İngilizce dilinde video ve metin şeklinde kaynak materyallerin eşlik ettiği toplam 8 oturumdan oluşan üç modülden oluşmakta olup, katılımcılara çevrimiçi materyallere kendi zamanlarında erişebilecekleri, canlı oturumlar veya kendi hızlarına göre gerçekleştirilecek şekilde tasarlanmıştır.

Anılan eğitim kursuna https://internationalipcooperation.eu/en/caripi/learning/general-overview  adresinden ulaşılacak olup, ilgili eğitim kursu üyelerimize duyurulur.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

ADANA TİCARET BORSASI

SON HABER/DUYURU

SOSYAL MEDYA

2,209BeğenenlerBeğen
1,336TakipçilerTakip Et
3,862TakipçilerTakip Et