0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER
05.08.2015  TUMSİAD BORSAMIZI ZİYARET ETTİ

Türkiye’nin en büyük ekonomi ve ticaret platformu olma yolunda ilerleyen TÜMEXPO 3 TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı 2015 organizasyonunun tanıtılması amacıyla, ASEL EXPO Genel Müdürü İlker Yasin Yiğit, TÜMSİAD Adana Şube Başkan Yardımcısı Av. Emrah Sancar ve TÜMSİAD Adana Şube Sekreteri Yalçın Kartal Borsamızı ziyaret etti.


Ziyarette Borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Şahin Bilgiç ve Tescil Müdürümüz T.Gökhan Öztürk hazır bulundular.


Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından, 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında, TÜMEXPO3 TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı, eşzamanlı yapılacak olan uluslararası KOBİ ŞURASI, ALLINTECH (Tüm İnovasyon Teknolojileri Fuarı ve Zirvesi ile WHS (World Helal Summit) kapsamında düzenlenen Helal Expo 2015 Helal ve Sağlık Ürünleri Fuarı, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın himayelerinde ICC İstanbul Kongre Merkezi)’nde gerçekleştirilecektir.  


İnşaat, gıda, temizlik, kozmetik, tekstil, makine ve ekipmanları ile genel sektör gruplarını bir araya getiren; Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Orta Asya gibi birçok ülkenin farklı sektörlerinden katılımcı ve ziyaretçileri buluşturan TÜMEXPO 3 TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı uluslararası bir organizasyondur.

 


 

  
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM