0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
DUYURULAR

27.02.2019 - HEPSİBURADA E-TİCARET ZİRVESİ

Sayın Üyemiz,

Türkiye’deki dijital dönüşümünün öncüsü olan Hepsiburada, sektöre yönelik katkılarını artırarak sürdürüyor ve düzenlediği “Hepsiburada E-Ticaret Zirveleri” kapsamında Türkiye’yi şehir şehir gezerek küçük-orta büyüklükteki işletmeler, girişimciler ve esnafları e-ticaret hakkında bilgilendiriyor. Aynı zamanda, işletmelere, işlerini e-ticarete taşıyarak daha da büyümeleri ve e-ticaret ekosistemi içinde kendilerine sağlam bir yer edinmeleri, Hepsiburada’nın Kolay İhracat Modeli’nden faydalanarak yurtdışı pazarlara açılmaları için gerekli adımları atmaları konusunda destek veriyor.

Daha önce Adana, Bursa, Antalya, İzmir, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon’da gerçekleştirilen Hepsiburada E-Ticaret Zirveleri 5 Mart 2019 Salı günü bir kez daha Adana’da düzenlenecek. Adana HiltonSA Otel’de gerçekleştirilecek zirvede, Adana’daki KOBİ, esnaf ve girişimciler bir araya gelecek ve katılımcılar; her yıl büyüyen e-ticaret ekosistemine nasıl dâhil olacakları, bu sistem içinde kendilerini nasıl öne çıkaracakları, karlılıklarını ne şekilde artırabilecekleri, işlerini büyütmeleri için neler yapmaları gerektiği, dünya pazarlarına hiçbir ekstra yatırım yapmadan nasıl erişebilecekleri ile birlikte hem kendilerine hem de ülkemiz ekonomisine katkı sağlayacak bilgiler edinecekler.

Hepsiburada üst yönetiminin de hazır bulunacağı ve katılımın ücretsiz olduğu Adana E-Ticaret Zirvesi’nde siz değerli üyemizi de aramızda görmekten büyük mutlutluk duyacağız.

 

Tarih:    5 Mart 2019, Salı
Saat:      12.30
Yer:       Adana HiltonSA Otel
Etkinliğe katılım: Etkinliğe katılmak için www.hepsiburadaeticaretzirvesi.com adresinden veya etkinlik günü karşılama masasından ücretsiz kayıt gerçekleştirebiliyor.

 

Saygılarımızla,

ADANA TİCARET BORSASI

 


ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM