TOBB Nefes Kredisi Yeniden Başlatıldı

adanatb
Site Admin

TOBB Nefes Kredisi Yeniden Başlatıldı

Mesaj gönderen adanatb »

Resim

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Adana Ticaret Borsası, Adana Ticaret Odası ve Adana Sanayi Odası oda üyesi işletmeler için “Nefes Kredisi” adı altında yeni bir protokol imzalandığını duyurdu.

Düzenlenen basın toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Şahin Bilgiç, Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Denizbank Çukurova Bölge Müdürümüz Engin Eskiduman ve basın mensupları katıldı. Basın Açıklamasını katılımcı odalar adına Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç yaptı. Kıvanç, konuşmasında “Değerli Basın Mensupları, hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Sözlerime başlamadan önce, On bir ayın sultanı Ramazan ayını huzur, sağlık, bereket ve hoşgörü içerisinde geçirmenizi diler, tüm İslam alemine hayırlı olmasını temenni ederim. Ciddi bir ekonomik ivmenin yaşanacağını beklediğimiz 2020 yılında ilk başta Çin’de ve hızla tüm dünyada görülen COVİD-19 adı verilen pandemi ile bütün bildiklerimiz ve ezberlerimiz bozuldu. Ülkemiz ise bu süreçte tüm imkanlarını seferber ederek, kendi ayakları üzerinde durarak ekonomiden sağlığa her alanda dirençli olduğunu göstermiştir.