0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

08.03.2017 - 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KAPSAMINDA YÖNETİM KURULUMUZ İLE KADIN PERSONELLERİMİZ BİR ARAYA GELDİ


Bilgiç, “Girişimci kadınların başarıları takdire şayandır”

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla borsa kadın personellere çiçek vererek günlerini kutladı. Bilgiç çalışan kadının başarısı takdire şayandır dedi.

MORAL AŞILADI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Adana Ticaret Borsası kadın çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Şahin Bilgiç, günün anlamına ilişkin yaptığı konuşmada kadın çalışanlarına moral aşıladı.

KADINSIZ ÇAĞDAŞ BİR TOPLUM DÜŞÜNÜLEMEZ
Çevrelerinde iş ve sosyal hayatta her şeye rağmen başarılı olmuş kadın sayısının hayli çok olduğunu söyleyen Başkan Bilgiç, “Kadınlarımızın her zaman toplumun ve ailenin kilit taşı görevini üstlenmiştir. Bu anlamda sosyal ve ekonomik hayatta önemli bir yere sahiplerdir. Her geçen gün girişimciliğiyle, başarılı çalışmalarıyla öne çıkmayı başarmışlardır. Yaydıkları pozitif enerji ile kendimize dersler çıkarmaktayız. Kadınsız çağdaş bir toplum düşünülemez. Kadınlarımıza sadece bu gün değil, yılın her gününde hak ettikleri değerin verilmesi gerekir.” Diye konuştu.

Konuşmanın ardından Başkan Şahin Bilgiç, yardımcısı Osman Bağış, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Rende Şendağ ve Yasin Milli ile Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk, borsa kadın çalışanlarının gününü tek tek tebrik ederek çiçek verdiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM