0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

28.07.2021 - İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANTISI TİCARET BORSAMIZIN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı, Ticaret Borsamızın ev sahipliğinde, Ticaret Borsamız Toplantı Salonu'nda Vali Süleyman Elban başkanlığında kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Vali Yardımcısı Ferhat Burakgazi ile İl İstihdam Kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, il istihdam ve mesleki eğitim politikaları ile önceki dönemde yapılan toplantıda alınan kararlara istinaden gerçekleştirilen çalışmalar ele alındı.

Toplantı öncesinde kısa bir açıklama yapan Vali Elban, Adana’nın zengin yatırım potansiyelinden en iyi şekilde faydalanmak ve il genelinde istihdam oranlarını artırmak için yapılması gereken uygulamaları değerlendirmek üzere bir araya geldiklerini belirtti ve toplantının Adana için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Adana’nın istihdam gücünü arttırmaya yönelik gerçekleştirilen faaliyetlerin büyük önem arz ettiğini ifade eden Vali Elban, bu amaçla yapılacak tüm çalışmaları her zaman destekleyeceklerini belirtti. Vali Elban, kurul üyelerine gerçekleştirdikleri çalışmalar için teşekkür etti.

İstihdam etkinliklerinin ve mesleki eğitim uygulamaları hakkında çeşitli görüş önerilerinin ele alındığı toplantı, gündem maddelerinin değerlendirilmesi ve karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM