0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

18.04.2017 - BİLGİÇ: "İŞ HAYATI DAHA GÜÇLÜ ve KARARLI YÜRÜYECEK"


Yapılan referandumun ardından açıklama yapan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, “İş hayatı daha güçlü ve kararlı yürüyecektir” dedi.

BELİRSİZLİK ORTADAN KALKTI
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, yaptığı yazılı açıklamada “Anayasa değişikliği için yapılan halk oylamasının sonucunun, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Referandum sonucu Türk-İş hayatının arzuladığı istikrardan yana tavrı ortaya koymuştur. Belirsizlik ortadan kalkmış,  yapılan halk oylaması ile Milletimiz güçlü, siyasi ve ekonomik yapının ihtiyaç olduğunun kararını vermiştir. Bu karara hepimizin saygı duyması gerekir” dedi.

GELİŞMEYİ HER ALANDA SÜRDÜRMELİYİZ
İstikrarsızlık ve belirsizliklerin bir daha yaşanmamasını dileyen Başkan Bilgiç, “İş hayatı olarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan böyle oluşacak güvenli ortamla hedeflerimize daha güçlü ve kararlı bir şekilde yürüyeceğiz. İstikrarsızlık ve belirsizlik en fazla ve en hızlı olarak İş hayatını olumsuzluk olarak etkilemektedir.  Referandumdan çıkan sonuçla birlikte, yapılacak Anayasa değişikliğinin bu tür olumsuzluklara ve istikrarsızlıklara son vermesini diliyoruz. Millet olarak artık önümüze bakıp, hedeflerimize yönelip, her alanda gelişmemizi bir an önce gerçekleştirmeliyiz. Yeni dönemle birlikte oluşacak siyasi güçlü ve istikrarlı bir sistem inşallah ülkemize her alanda büyük katkılar sağlayacaktır. Devletteki çarkların hızlanmasını ve özel sektöre yansımasını bekliyoruz.” diye konuştu.

 

  
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM