0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

22.11.2016 - BORSA ve ODA BAŞKANLARINDAN ADANA EMNİYET MÜDÜRÜ OSMAN AK'I ZİYARET ETTİTOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, ve Adana Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü, Adana Emniyet Müdürü Osman Ak’ı ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Osman Ak’a görevinde başarılar dileyen ATB, ADASO, ATO ve AOSB Başkanları, huzur ve güvenliğin toplumun vazgeçilmezleri arasında olduğunu belirterek, kurum ve kuruluşlar olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesinin önemini vurguladı. Başkanlar, Borsa, Odalar ve OSB olarak kentin asayişi ile ilgili konularda üzerlerine düşen sorumluluğu almaya, bu konuda katkı ve destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, huzurlu, güvenli ve yaşanabilir bir kent için çalıştıklarını belirtti. Ak, “Bunu da birlikte hareket ederek, toplumun tüm kesimlerinin desteği ile başaracağımıza inanıyorum” dedi.

 

 

 

  
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM