0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER
27.01.2016 Adana Heyeti Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'yı makamında ziyaret etti

Adana Valisi Mustafa Büyük başkanlığındaki Adana Heyeti, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'yı makamında ziyaret etti.

Bakan Sarı'nın kabul ettiği heyet arasında heyette, Adana Valisi Mustafa Büyük'ün yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Milletvekilleri Mevlüt Karakaya, Elif Doğan Türkmen, İbrahim Özdiş, Zülfikar Tümer, Aydın Uslupehlivan, Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, Meclis Başkanı Tarkan Kulak, Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, ATB Meclis Başkanı Sabahattin Yumuşak, Hacı Sabancı OSB Başkanı Bekir Sütçü, Ak Parti Adana il Başkanı Fikret Yeni, MHP İl Başkanı Yusuf Baş, Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, odalar ve bazı STK'ların başkanları yer aldı.

Kalabalık Adana heyeti, yemek sonrası Bakan Sarı ile toplantı salonunda bir araya gelerek, kurumlarıyla ilgili beklentilerini dile getirip, Bakan Sarı'dan destek istediler. Bakan Sarı da, Adana Lobisi oluşturulması açısından önemli bir adım olan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, heyette bulunanların dilek ve temennilerini ayrı ayrı değerlendireceğini ifade etti.

Borsamız adına ziyarete TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç, ATB Meclis Başkanı Sabahattin Yumuşak, ATB Meclis Başkan Yardımcısı Faruk Canatar, ATB Meclis Katip Üyesi Zülfikar Pamuk, ATB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Bağış, ATB Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Tezcan, ATB Meclis Üyesi Hasan Köylü, ATB Meclis Üyesi Sami Güler, ATB Meclis Üyesi İsmail Altunbaş ve ATB Genel Sekreteri T.Gökhan Öztürk katıldılar.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç, Adana’nın çok iyi bir sinerji yakaladığını ve Sayın Bakanımız Fatma Güldemet Sarı’nın ilimiz için büyük bir şans olduğunu ve kendilerinin destekleriyle birlik ve beraberlik ruhunun devamlı olacağını vurguladı. Ziyaret kapsamında ayrım yapılmaksızın Adana’nın tek yumruk olarak yer almasının bu beraberliğin en önemli göstergesi olduğunun altını çizdi.


 

  
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM