0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

15.12.2016 - AKDENİZ BÖLGESİ ODA ve BORSA BAŞKANLARI TOBB'DE BULUŞTU


Akdeniz Bölgesi İstişare Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı. Toplantıya Akdeniz Bölgesi’ndeki Oda ve Borsaların Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterleri katıldı. Borsamızı temsilen TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve ATB Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç, ATB Meclis Başkanı Sabahattin Yumuşak ve ATB Genel Sekreteri T.Gökhan Öztürk katılım sağladılar.

Toplantıda yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğin önemi üzerinde duran TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB’un, oda ve borsaların üyeleri için pek çok önemli işe imza attığını, ancak bunların yeterince bilinmediğini vurguladı. Hisarcıklıoğlu, girişimcilerin, iş dünyasının gücünü ve dinamizmini artırabilmek için ortaya konulan imkânların ve yapılan icraatların tüm üyelere duyurulması gerektiğini belirtti.

Toplantıda, başvuruları başlayan Nefes Kredisi hakkında bilgilendirmede bulunulurken,  Ekonomik Koordinasyon Kurulu’nun tedbir paketiyle getirilenler istişare edildi. Ayrıca TOBB Dijital Dönüşüm Projesi, Şirket Kuruluşlarında Tek Durak Ofis Projesi, Mesleki Eğitim Faaliyetleri ve MEYBEM’e ilişkin de sunumlar yapıldı.

 

 

 

 

 

 

  
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM