0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

29.12.2016 - AK PARTİ HEYETİ'NDEN BORSAMIZA ZİYARET


Bilgiç, “Ülke çıkarı olan işlerde bizde varız”

AK Parti İl Başkanı Av. Fikret Yeni, yardımcıları Mehmet Ali Özmansur ve Ali Sorar ile Seyhan İlçe Başkanı Abdurahman Yeşiltaş ile birlikte Adana Ticaret Borsası yönetimini ziyaret ederek AK Parti’nin STK’larla istişare kanallarını açık tutan parti olduklarını söyledi.

YENİ, “FARKLI FARKINDALIĞI ORTAYA KOYACAK PROJELER ÜRETME ÇABASINDAYIZ”
AK Parti’nin sivil toplum örgütleriyle en iyi istişare kanallarını açık tutan siyasi parti olduğunu söyleyen AK Parti İl Başkanı Av. Fikret Yeni, yaptığı açıklamada “Normalde bizde sivil toplum örgütüyüz. Adanamızın değerlerini ortaya koyan STK’ları ziyaret ediyoruz. Bizim Genel Merkezimizin ‘Sivil Toplumda Farkındalık’ diye bir çalışması var. Yerelde brim başkanlığımız sivil toplum örgütleriyle iletişime geçerek farklı STK’ların farklı farkındalığı ortaya koyabilecek projeler üretme çabası içerisindeyiz. STK’larla kavuşmayı, buluşmayı çok arzuladığımız için bu çalışmanın içerisindeyiz. Borsamızı temsil eden kıymetli insanlarımızın varlığıyla beraber Adanamızda tanınan, sevilen, bilinen özellikle gölgeleri kaldıran Şahin Bilgiç’in varlığı bizleri fazlasıyla memnun ediyor. Tarım kenti olan Çukurova’mızın en köklü kuruluşu olan borsamızı ziyaret ederek gerek kentimiz gerekse ülkemiz meseleleri üzerine istişarede bulunmak istedik. Bizleri kabul ettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

BİLGİÇ, “ADANA İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ”
Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sabahattin Yumuşak, ATB Başkan Vekili Osman Bağış, YKÜ Hamit Tezcan ve Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk’ün hazır bulunduğu ziyarette AK Parti yöneticilerinin ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade eden TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, “Öncelikle hoş geldiniz. Sefalar getirdiniz. İktidar ve muhalefet partilerimizle birlikte Adana için ne yapılacaksa Biz ATB olarak elimizi taşın altına koymaya her zaman hazırız. Bunu da 15 Temmuz darbe girişimine karşı STK’larla birlikte her şeyimizi ortaya koyarak dik durduk. Ülke çıkarı olan her türlü proje ve çalışmanın içerisinde yer alırız. Böyle bir yapımız var. Oturduğumuz koltukların geçici olduğunu biz biliyoruz. Ama hoş seda bırakmanın öneminin farkındayız. ATB Yönetim Kurulu ve meclis üyesi arkadaşlarım bu konuda çok iyi performans sergiliyor. Bu vesileyle kendilerinede teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Adana Ticaret Borsasının kuruluşu , işlevi ve öneminden de bahseden Başkan Bilgiç, 2014 yılında dönemin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün temelini attığı Adanaya yakışan Türkiye’nin en modern borsasını yapmaya çalıştıklarını söyleyerek dileklerinin yeni borsa kompleksinin açılışınıda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yaptırmak olduğunu sözlerine ekledi.

 


 

 

 

 

 

 

 

  
ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM