0.322  453 7034 genelsekreterlik@adanatb.org.tr
HABERLER

26.02.2019 - AKREDİTASYON BELGEMİZİ ALARAK 5 YILDIZLI HİZMETİMİZİ TESCİLLEDİK

TOBB’de düzenlenen Sertifika Töreni’nde Adana Ticaret Borsamız Akreditasyon Belgesi’ni alarak 5 Yıldızlı Hizmetini tescillemiştir. Ticaret Bakanımız Sn. Ruhsar Pekcan’ın katıldığı törene Borsamızı temsilen Meclis Üyesi Abdullah Kaçar, Genel Sekreter T.Gökhan Öztürk ve Ar-Ge Proje Sorumlusu Kenan Boyacı katılmışlardır.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB'un oda ve borsa sistemini tüm dünyaya ihraç edecek konuma geldiklerini belirterek, "Mesela Türk Cumhuriyetlerinden, 57 İslam ülkesinden talepler var. Oda borsa sistemimizi öğrenmek istiyorlar." dedi.?
Hisarcıklıoğlu, TOBB İkiz Kuleler'de düzenlenen Akreditasyon Sertifika Töreni'nde yaptığı konuşmada, hızla gelişen ve dönüşen dünyada iş dünyasının kendisini geliştirmeye devam etmesinin çok önemli olduğunu, akreditasyon sistemi sayesinde oda ve borsaların da kendilerini dönüştürüp geliştirdiklerini söyledi.
Hisarcıklıoğlu, oda ve borsaların şu ana kadar 800 milyon liranın üzerinde proje desteği kazandırdıklarını dile getirerek, "Akredite oda ve borsalarımız, 28 ülkenin odaları ile beraber proje yürütüyorlar. Hatta yaptıkları projelerle, tüm dünyadaki oda borsaların katıldığı yarışmalarda ödül alıyorlar. Odalar ve borsalar girişimcimize en iyi şekilde hizmet üreten ve sunan merkezler haline geldi. Reel sektöre kanaat önderi oldu." diye konuştu.

ANA SAYFA SİTE HARİTASI İLETİŞİM